Yoğun şehir hayatında zamandan tasarruf etmek isteyenler ve İstanbul dışında yaşayanlar için online danışmanlık hizmeti veriyorum.
Nefes almak, su içmek ve yemek yemek yaşamak için vazgeçemeyeceğimiz 3 şey! Beslenme yaşantımızın her anında bizimledir. Sağlıklı olmak, fit olmak, dengeli beslenebilmek ve bağışıklığımızı güçlendirmek vücudumuzun tüm işleyişini, sabah nasıl uyandığımızı ve günümüzün nasıl geçeceğini belirler.Yoğunlaşan iş hayatı, artan yaş ile beraberinde gelen kronik rahatsızlıklar ve salgın hastalıklar önümüze engeller koyar ve zorlukları aşabilmek için yeni yöntemler bulmamızı sağlar. Online beslenme hayatınızın yoğunluğu ne olursa olsun size her yerden ulaşabilmemizi ve her an yanınızda olabilmemizi sağlar. Online beslenme sayesinde telefon ile görüşüp sorunlarınızı çözebilir ve aklınıza takılan bir soru olduğunda 1 mesaj gönderme hızında cevaplayabiliriz. Danışmak istediğiniz konuları isterseniz e-mail yoluyla haftalık sorabilirken isterseniz görüntülü konuşmalar sayesinde nerede olursanız olun yüz yüze cevaplayabiliriz.
Online beslenme ile zamanınız olmadığında ya da kendinizi dışarı çıkacak kadar iyi hissetmezseniz siz hiç yorulmadan, trafiği dert etmeden yanınızda olabiliriz. Anlık iletişim sayesinde bir mesaj kadar uzağınızda olduğumuz için dengeli beslenme sürecine adapte olmak kolaylaşır. Motivasyon beslenme sürecinin en önemli basamağıdır ve online takip bu motivasyonu destekler.Online beslenme takip sürecinde yüz yüze görüşmelerimizde olduğu gibi çeşitli tarifler ile beslenmemizi renklendirerek sağlıklı kan değerlerinize ve istediğiniz sağlıklı fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Your social networks may matter more than your genetic networks. But if your friends have healthy habits you are more likely to as well. So get healthy friends.
Dr. Mark Hyman

 

add comment